slider1

Příjemný rok 2017

a stále dobrou náladu

Čarodějnice

Objeli jsme obce a výsledek byl následující. V Hodětíně bylo po ohni a účastníci si již jen opékali buřty. Asi zde žádnou čarodějnici nemají a tak jí ani neupálili. V Blatci nás zavedl poutač na místo odletu, ale oheň

byl skromný a přítomny byly jen čarodějnické učnice. Zato v Nové Vsi byla připravena vatra ja se patří. občerstvení také nevázlo

i když tomu v Hodětíně se nedalo přirovnat, střechu nad hlavou měli provizorní, ale stačila. Jen zatopit nebylo kde. ale oheň později dostatečně hřál.

Hodětínští měli ke střeše nad hlavou ještě jednu přednost a tou byla obsluha. Zatímco v druhých obcích byla zavedena samoobsluha, v Hodětíně číšník obsluhoval tak rychle, že se nám to skoro nepodařilo zaznamenat.

Ale oheň byl jednoznačně největší v Nové Vsi

Hosted on MyDreams VPS server